درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
266 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام آیا سازمان بیمه تامین اجتماعی می تواند راساً حق بیمه افراد شاغل مشمول در کارگاه ها را تعیین و از کارفرما مطالبه نماید  ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط
با سلام  بله ؛ باستناد ماده 40 قانون تامین اجتماعی " سازمان در صورتی که کارفرما ازارسال صورت مزد مذکور درماده 39 قانون تامین اجتماعی ( صورت مزد یا حقوق بیمه شدگان ) خودداری کند می تواند حق بیمه را راساً تعیین وازکارفرما مطالبه و وصول نماید. "

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...