درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
2,380 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام آیا بازرسان سازمان بیمه تامین اجتماعی می توانند در خارج از ساعات اداری جهت بازرسی به کارگاه ها مراجعه نمایند ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط
با سلام بله ؛ باستناد ماده 47 قانون تامین اجتماعی ومواد 52 و53 قانون کار بازرسان تامین اجتماعی میتوانند با توجه به ساعات فعالیت کارگاه ها صرف نظر از اینکه همزمان با ساعات اداری باشد یا خیر در تمامی 24 ساعت شبانه روز به کارگاه ها مراجعه و اقدامات قانونی خود را انجام دهند.

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...