عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+5 امتیاز
3,144 بازدید
سوال شده قبل در سوابق بیمه توسط

باسلام قبل خدمت در یک شرکت مشغول کار بودم قرار بود برام بیمه رد بکنه حالا بعد خدمت میبینم برام بیمه رد نکردن .چکار باید بکنم 7 ماه هم کار کردم و بدلیل یک سری مشکل هیچ مدرکی ندارم ؟

3 پاسخ
+3 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ

مدارک زیر را آماده و به وزارت کار و یا ادارات کار مراجعه کنید

1-اصل و کپی مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی

2-هرگونه مدرک از قبیل فیش حقوقی کارت ورود و خروج و حکم کار و یا کارت شناسایی و کارت غذا و کارت ویزیتی که شرکت برای شما چاپ کرده و در کل هر مدرکی که بتونید ارایه بدید

3-استشهاد محلی و امضا چند نفر از همکاران یا افرادیکه شما را تایید میکنند که اونجا کار کردید

4- درخواست تحقیق میدانی توسط بازرسین کار

اطلاعات تکمیلی در :

مدارک قابل ارائه برای بررسی ادعای سابقه تامین اجتماعی

+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
با سلام می تونید به هیات حل اختلاف وزارت کار مراجعه کنید و بابت عدم اجرای ماده 148 قانون کار شکایت کنید و چنانچه مدرکی ندارید درخواست بازرسی تحقیقی را از کارگاه بنمایید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
ازطریق استشهادیه میتونید اقدام کنید و تراکنش های مالی که با کارفرما داشته اید

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...