برای دریافت مشاوره و خدمات بیمه ای کلیک کنید
مشاوره بیمه یا اداره کار
021-91023784
0 امتیاز
29 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (100 امتیاز)
سلام. من از یک شرکت۱۲ سال سابقه دارم بعد۴ ماه یک شرکت دیگه رفتم که اونجا یک سال کار کردم .الان میخوام بیمه بیکاری بگیرم اون ۱۲ سال سابقه هم حساب میشه ؟

ممنون
1 پاسخ
0 امتیاز
قبل توسط (8,700 امتیاز)
با سلام بله قطعا محاسبه خواهد شد و طبق جدول ماده ۷ قانون بیمه بیکاری استحقاق لازم تعلق می گیرد

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...