درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
198 بازدید
قبل در هدیه ازدواج توسط (360 امتیاز)
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
سلام
برای گرفتن  کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی اگه سابقه بیمه مون رو از جای دیگه به تامین اجتماعی آورده و مابه التفاوتشو داده باشیم آیا سابقه محسوب میشه برا گرفتن این  کمک هزینه یا نه؟
ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,680 امتیاز)
بیدبرگی عزیز

با سلام  

با توجه به شرایط ماده 85 در خصوص کمک هزینه ازدواج 4 شرط لحاظ شده است :

1- ازدواج برای بار اول باشد

2- در تاریخ ازدواج رابطه استخدامی بیمه شده و کارفرما قطع نشده باشد

3- ظرف 5 سال قبل از تاریخ ازدواج حداقل حق بیمه 720 روز را به سازمان پرداخته باشد.

4- نکاح دایم بوده و در دفتر رسمی ازدواج به ثبت رسیده باشد

با احراز این شرایط توسط مسئول فنی شعبه تامین اجتماعی مشخص می شود که به شما هدیه ازدواج تعلق می گیرد یا خیر.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (360 امتیاز)
سلام، ممنون از پاسختون
درباره بند سه که گفتین، منظور از سازمان اداره ای که الان کار میکنم یا تامین اجتماعی؟؟

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...