درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
224 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (130 امتیاز)
سلام

قراردادبنده باکارفرمایکساله بصورت کتبی میباشد.

کارفرمابنده روبعدازسه ماه وچندروزازکاراخراجم کرد
.ایادرجلسه هیات تشخیص میتونم درخواست کلیه حق و حقوق ومطالبات وسایرمزایای قانونی کاروحق بیمه روتازمان صدوررای هیات تشخیص کنم یاخیر؟
سوال دوم بنده اینکه برای بازگشت به کارحتمامیبایست دادخواست جداگانه ای رودرخواست بدم البته درقسمت خواسته دعوی بازگشت به کارروانتخاب کردم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (23,100 امتیاز)
باسلام

شما می توانید در همان دادخواست  اولیه که قرار داد کار موقت شما یکجانبه از ناحیه کارفرما فسخ شده علاوه بر بازگشت به کار کلیه موارد خودرا از هیات تشخیص درخواست نماید که مورد رسیدگی قرار گیرد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (2,660 امتیاز)
با سلام
بر اساس ماده 25 قانون کار ، هر گاه قرارداد برای مدت معین به امضا رسیده باشد ( قرارداد  موقت ) هیچیک از طرفین حق فسخ قرارداد بصورت یکطرفه را ندارند و با توجه به تبصره ذیل این ماده رسیدگی به شکایات در این خصوص از طریق هیئت تشخیص و  حل اختلاف اداره کار حوزه کارگاه انجام می پذیرد.درخصوص سوال دوم شما ، کلیه مطالبات شما می تواند در یک دادخواست ( دادخواست بدوی ) ثبت و مطالبه گردد و برای بازگشت به کار نیاز به دادخواست مجزا نمی باشد.
سربلند باشید

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت نمائید. سربلند باشید >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...