درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
109 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط (130 امتیاز)
سلام وقت بخیر

در صورتی که کارفرمایی فراوری ماده معدنی را به پیمانکار سپرده باشد آیا نیاز به مفاصا بیمه می باشد؟

درصورتی که نیاز است چند درصد باید به عنوان سپرده نگه داریم؟

و زمان دریافت مفاصا توسط پیمانکار دقیقا چه موقع باشد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (29,100 امتیاز)
سلام

وفق ماده 38 قانون تامین اجتماعی قرارداد مذکور مشمول بیمه بوده و پس از انعقاد قرارداد یک نسخه از قرارداد برای تامین اجتماعی ارسال گردد و پس از خاتمه مفاصا حساب اخذ گردد میزان سپرده طبق ماده 38 ق.ت.ا 5 درصد و قسط آخر میباشد که کافرما باید نزد خود نگه دارد تا پیمانکار مفاصا حساب اخذ نماید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...