عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
132 بازدید
سوال شده قبل در مرخصی زایمان توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام من خانمم خودش بیمه تکمیلی سرمد داره. الان من هم عضو بیمه تکمیلی دانا شدم و خانمم رو به عنوان اعضای خانواده هم تحت پوشش قرار دادم. سوال  اینه الان خانم بنده برای استفاده از بیمه دانا باید دوره انتظار رو طی کنه یا نه؟

اگه باید طی کنه مدت زمانش چقدره؟ برای زایمان می خوایم از بیمه دانا که سقفش بیشتره استفاده کنیم

آیا امکان استفاده از هر دو بیمه وجود داره؟

ممنون از پاسخ شما
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ، با آرزوی سلامتی برای همسر و فرزند شما ،

دوره انتظار بستگی به میزان جمعیت بیمه شدگان در شرکت شما دارد و بهترین کار مطلع شدن از پرسنلی یا کارگزینی شرکت خودتان می باشد .

استفاده از دو بیمه تکمیلی ممانعتی نداشته و لی باید از یکی بگیرید و کپی و تائیدیه های پرداخت را به بیمه گر بعدی برده و هرچه بعنوان فرانشیز نپرداخته اند را از دومی طلب نمائید ( ضمنا از دومی هم فرانشیز سهم شما کسر خواهد شد ) سپس مبلغ را به شما پرداخت خواهند کرد.

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...