درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
186 بازدید
قبل در خدمات درمانی و دفترچه بیمه توسط (540 امتیاز)
با سلام

مستند قانونی عدم پرداخت هزینه های درمانی سرپایی توسط تامین اجتماعی چیست؟ در حال حاضر می گویند هیچ هزینه سرپایی را پرداخت نمی کنیم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,980 امتیاز)
سلام

وفق ماده ۶۲ ق.ت.ا غرامت دستمزد از اولين روزى كه بيمه شده بر اثر حادثه يا بيمارى حرفه‌اى و به موجب تشخيص سازمان «تأمين خدمات درمانى» قادر به كار نباشد پرداخت خواهد شد. در مواردى كه عدم اشتغال به كار و معالجه به سبب بيمارى باشد در صورتى كه بيمار در بيمارستان بسترى نشود غرامت دستمزد از روز چهارم پرداخت خواهد شد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...