درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
281 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
سلام وقت بخیر

آیا قرارداد کار کارمزدی و ... باید به تایید اداره کار برسد؟ طبق کدام ماده؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (18,460 امتیاز)
با سلام ، چنانچه قرارداد کتبی باشد باید یک نسخه ان به استناد تبصره ماده ۱۰ قانون کار به اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی محل ارسال شود .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...