دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
168 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
سلام وقت بخیر

آیا قرارداد کار کارمزدی و ... باید به تایید اداره کار برسد؟ طبق کدام ماده؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (17,100 امتیاز)
با سلام ، چنانچه قرارداد کتبی باشد باید یک نسخه ان به استناد تبصره ماده ۱۰ قانون کار به اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی محل ارسال شود .

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...