دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
80 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
با سلام و خسته نباشید؛

بعد از اینکه رای قطعی صادر شود و ظرف بیست روز پس از آن هم هیچ یک از طرفین که شرکت بیمه و مصدوم هستن اعتراض نکنند یعنی شرکت بیمه رای را قبول کرده و باید مبلغ دیه تعیین شده در رای را تمام و کمال بپردازد درسته؟ یا بعد از بیست روز هم شرکت بیمه میتونه اعتراض کنه یا مبلغ دیه رو کم کنه ممنون میشم راهنمایی کنید.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (26,620 امتیاز)
با سلام ..... رای صادره از سوی مقام قضائی در صورت اتمام مهلت بیست روزه اعتراض، برای طرفین دعوی لازم الاجرا میباشد و عیناً باید مفاد رای اجرا شود.

البته در برخی موارد ممکن است شرکت بیمه به اصالت حادثه اعتراض داشته باشد که حتی در اینصورت نیز مطابق تبصره یک ماده 50 قانون بیمه شخص ثالث اعتراض ثالث بیمه گر مانع از اجرای حکم نخواهد شد.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...