درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,325 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
باعرض سلام وخدا قوت

آیا از مستمری بازنشستگی با 30 سال سابقه پرداخت حق بیمه که 20 سال آن مشاغل آزاد و 6 سال اختیاری 2 سال سربازی و 2 سال اجباری . سرانه درمان کسرمیشود ؟
لطفا بصورت کامل توضیح دهید.

باتشکر

ملکی
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,460 امتیاز)
با سلام

کسانی که حداقل 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه کامل داشته باشند مشمول ماده 89 قانون تامین اجتماعی ( کسر 2 درصد جهت استفاده از خدمات درمانی) می باشند و در غیر این صورت در دوره بازنشستگی نیز بایستی حق سرانه درمان را پرداخت نمایند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...