درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
659 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
باسلام

آیا کسیکه با 10سال سابقه بیمه اختیاری بازنشسته میشود . از مستمری آن سرانه درمان کسر میشود ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,220 امتیاز)
با سلام

چنانچه  حداقل 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه اختیاری با نرخ 26 یا 27 درصد داشته باشید مشمول ماده 89 قانون تامین اجتماعی ( کسر 2 درصد جهت استفاده از خدمات درمانی) بوده و مشمول کسر حق سرانه نمی باشید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...