درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,417 بازدید
قبل در خدمات درمانی و دفترچه بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام در بیمه مشاغل آزاد با سرانه درمان اگر بیمه شده ماهیانه مبلغ سرانه درمان را پرداخت کند در زمان بازنشستگی باز هم حق سرانه 2 درصد از حقوق بازنشستگی کسر میشود؟؟؟با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,180 امتیاز)
سلام

درصورتی که بیمه شده حرف و مشاغل آزاد حداقل 10سال سابقه پرداخت حق بیمه غیر از حرف و مشاغل آزاد  داشته باشد ، در زمان بازنشستگی مشمول پرداخت حق سرانه درمان  نمی گردد و صرفا دو درصد از مبلغ مستمری مطابق ماده 89 قانون تامین اجتماعی بعنوان حق درمان کسر می گردد.

آخرین مبلغ حق سرانه درمان 40 هزارتومان می باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...