درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
425 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مشاوران عزیز

بنده در تاریخ ۳/۴/۹۷ حین بازگشت از پادگان خود همراه با مافوق با اتومبیل نظامی متعلق به سپاه دچار تصادف شاخ به شاخ در جاده چالوس شدم و در این تصادف بنده مقصر حادثه بودم و از ناحیه مچ دست و سینه و چشم دچار آسیب شدم میخاستم بدونم به بنده دیه تعلق میگیرد یا خیر ؟

ضمنا بنده به پزشک قانونی مراجعه نمودم که پس از معاینات شکستگی انتهای  استخوان زند اعلی(که بوسیله ۲ ابزار ارتوپدی ثابت شده است)۲.ضربه به کف دست راست کبودی وآسیب به بافت نرم۳.کبودی سمت راست قفسه سینه_پلک تحتانی چپ_سمت چپ و فوقانی قفسه سینه که به علت اصابت جسم سخت حادث شده است. که پزشک قانونی نوشت لازم است برای معاینه مجدد پس از ۲ ماه مراجعه کنم.

گواهی دوم پس از ۲ ماه طول درمان خاتمه یافت که نوشته بودن شکستگی انتهای استخوان زند اعلی به طور مطلوب  ترمیم شده است.ارش آسیب به بافت نرم کف دست ۳ دهم درصد دیه کامل انسان تلقی میگردد.معایه مجدد لازم نمیباشد.

این گواهی دوم بود میخاستم ببینم اصلا دیه تعلق میگیره به بنده و اگر تعلق میگیره دیه بنده چه مقدار میباشد و چگونه باید اقدام به دریافت آن نمایم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (27,580 امتیاز)
با سلام ..... طبق ماده 3 قانون بیمه شخص ثالث کلیه صدمات بدنی وارده به راننده مقصر مشمول دیه و ارش گردیده و از محل بیمه حوادث راننده بیمه شخص ثالث قابل پرداخت است .

میزان دیه شما نیز معادل 9/2 درصد دیه کامل میباشد که بنرخ دیه سال 97 مبلغ 212/520/000 ریال خواهد بود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...