دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
146 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (100 امتیاز)
سلام خسته نباشید

بنده در یک کارخانه ای مشغول به کار هستم با 12 سال سابقه کار بنابر ندادن حقوقم میخوام استعفا بدم اما موقع قرارداد کاری که امضا کردم  حق سنواتی نوشته نشده بود

آیا سنوات به من تعلق میگیره یا امر ضروری هر کاریه؟

ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,860 امتیاز)
با سلام ،نوشتن یا ننوشتن  حق سنوات خدمت در قرارداد کار تاثیری در پرداخت ان ندارد وکارفرما مکلف است کارگری که استعفاه می تواند به نسبت هرسال معادل یکماه اخرین حقوق به عنوان حق سنوات خدمت یا مزایای پایان کار در وجهدکارگر  به استناد ماده ۲۴ قانون کار پرداخت نماید.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...