درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
5,470 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (270 امتیاز)
با توجه به واریزی ۱۰ درصدی بیمه شخص ثالث از طرف بیمه مرکزی به وزارت بهداشت و درمان بابت مداوای رایگان مصدومان تصادف , آیا نباید هزینه های بعد از ترخیص از بیمارستان که در ادامه معالجه همان صدمات میباشد را از وزارت بهداشت که آن توافق را نموده بگیریم ؟

و آیا بیمه گر هم میتواند با اشاره به همین بند از پرداخت آن هزینه ها به مصدومان سرباز بزند ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (9,140 امتیاز)
با سلام ،  از زمان بروز تصادف تا زمان ترخیص تمام هزینه ها رایگان بوده و بعد از آن جبران هزینه های صورت پذیرفته مربوط به درمان جراحات ناشی براثر تصادف ، طبق ماده 35 قانون شخص ثالث مصوب 1395 برعهده شرکت بیمه گر صادرکننده بیمه شخص ثالث مقصر می باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...