دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
318 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)

سلام

من کارمند رسمی بانک با هفده سال سابقه خدمت هستم

  1.  در صورت چند ماه غیبت از کار میتوانم تقاضای بازخرید و یا استعفا نمایم؟ کلیه حقوق بازخرید شامل حال من میشود؟
  2. درصورت  رفتن به مرخصی مثلن شیش ماه و عدم حضور در کار پس از پایان مرخصی ، در جا بعد از پایان مرخصی میتوانم تقاضای بازخرید توسط نماینده حقوقی خودم نمایم ؟

سپاس

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (17,100 امتیاز)
با سلام ،با ستناد تبصره ماده ۲۰ قانون کار در صورتیکه که بعد از سی روز ازاتمام مرخصی تحصیلی یا بدون حقوق وتعلیق از کار و...بدون دلیل موجه به  محل کار مراجعه نکنی ویا درصورت استنکاف کارفرما به هیات تشخیص مراجعه نکنی مستعفی شناخته می شوی وکارفرما مکلف است به ازای هرسال سابقه کار یکماه حقوق به عنوان سنوات خدمت به شما پرداخت نماید.موفق باشید

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...