دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
2,089 بازدید
قبل در صندوق بازنشستگی کشوری توسط (100 امتیاز)
سلام.

کارمند رسمی دولت هستم.۲۵ سال سابقه کار دارم.۵۰ سال سن دارم.بیمه من تامین اجتماعی است با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه.آیا میتوانم خود را بازنشسته و یا بازخرید کنم و مراحل کار چگونه است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,300 امتیاز)
با سلام

شما ماده 103 قانون خدمات کشوری در حال حاضر شرایط بازنشستگی ندارید ولی می توانید خودتان را بازخرید نموده و ادامه حق بیمه تا سقف 30 سال را خودتان پرداخت نموده تا بازنشسته شوید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.