عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
54 بازدید
سوال شده قبل در سایر توسط
ویرایش شده قبل توسط
با سلام و تشکر فراوان

bms در بیمه چیست ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)

با سلام. BMS یا Building Management System، مدیریت هوشمند ساختمان هست و در بیمه تا کنون به چنین عبارتی برخورد نداشته ام. قبلا  برای مدیریت هوشمند و کنترل نشت گاز که توسط یکی از شرکت های اجرای مدیریت هوشمند منازل اجرا میشد، بیمه ایران دستگاه ها رو بیمه کرده بود اما از ادامه این بیمه نامه اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

اما بطور قطع، عبارتی تحت عنوان BMS در بیمه ، موجود نیست.

موفق باشید

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 104 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 412 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 98 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 128 بازدید
+1 امتیاز
0 پاسخ 35 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط اسماعیل
+2 امتیاز
1 پاسخ 419 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 112 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 313 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 485 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 314 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,487 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 354 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 62 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 504 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...