درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
288 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام وقت بخیر

بنده ناشر هستم و در دفتر بنده چند نفر مشغول کار هستند .به نحوی که صبح امضا میزنند و هر کس دنبال وظیفه خود میرود.یکی انبار.حسابدار و راننده.گرافیست.اولا که بازرس تامین گفته هر کسی که توی همین دفتر مشغوله مشمول بیمه میشه نه اونایی که زیر نظر انتشارات جای دیگه مشغولن.

بازرسای بعدی گفتن مشکلی نیس و ما از طریق سایت هر ماه فیش میگرفتیم و حق بیمه میدادیم..

بعد از چند ماه بدون خبر برگه جریمه اوردن برام و 6میلیون جریمه کردن که شما چرا بیمه رد کردی. در صورتی که سایت باز بوده و حق بیمه رو هم گرفتند

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,140 امتیاز)

با سلام
وفق قانون کار و تامین اجتماعی کارگاه و بیمه شده تعاریف خاص خود را دارند و چنانچه بیمه شده در یک کارگاه نامنویسی میگرددمحل کار وی باید داخل همان کارگاه باشد و نمی تواند جای دیگری اشتغال داشته باشد مگر مشاغلی که حضور آنها در خارج از کارگاه الزامی میباشد مانند کارپرداز ، بازاریاب و ... و در هنگام مراجعه بازرس کارگاه باید دفاتر قانونی و مدارک و مستندات مانند حضور و غیاب یا احکام پرسنلی یا قرارداد کار وجود داشته باشد تا بازرسی یقین نماید فرد معرفی شده در کارگاه شاغل میباشد .
شما علت جریمه را ذکر نکرده اید باید مغایرت لیست حق بیمه و بازرسی کارگاه را در دوره اعلام بدهی از شعبه دریافت نمایید تا علت بدهی و جریمه مشخص گردد. شما می توانید با تنظیم لایحه دفاعی و حضور در هیات بدوی از ادعای خود دفاع نمایید.
لازم بذکر است بازرسان سازمان تامین اجتماعی نسبت به کارگاهای مشمول کمک دولت حساس میباشند.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...