درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
790 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (100 امتیاز)

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مشاورین محترم و دوستان عزیز و زحمت کش در بیدبرگ

من در شرکتی کاملا موجه مشغول به کار هستم و کارفرمای من بیمه سابقه تامین اجتماعی مرا به موقع رد می کند. میخواهم در کنار سابقه بیمه تامین اجتماعی بیمه عمر پاسارگاد خریداری کنم.سوال من این است:

  1. در صورت ورشکستگی بیمه خصوصی پاسارگاد تکلیف بیمه شدگان این شرکت چیست ؟
  2. چه تضمینی وجود دارد که بعد از ۲۰ سال شرکت پاسارگاد با تغییرات اقتصادی و سیاسی در جامعه بتونه به تعهدات خودش پایبند بمونه؟
  3. به علت وضعیت بدی که تامین اجتماعی از لحاظ پرداختی هاش داره میخوام بیمه عمر خریداری کنم آیا کار درستی انجام میدهم ؟

ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

با تشکر از زحماتتون و سایت خوبی که دارید.

دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (9,140 امتیاز)
با سلام خدمات شما ،مطابق 31درصورتتوقفیاافلاس بیمه گر بیمه گذار حق فسخ قراردادراخواهدداشت.ماده32درصورتورشکستگی بیمه گر بیمه گذاران نسبت به سایر طلبکاران حق تقدم دارند و بین معاملات مختلف بیمه در درجه اول حق تقدم با معاملات بیمه عمر است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (72,970 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
همراه گرامی بیدبرگ سلام،وقت بخیر.

صادقانه از بابت اعتمادتون بابت ثبت نام  بیمه های عمر پاسارگاد خدمت تون تبریک عرض میکنم و امیدوارم که سایر اقشار جامعه نیز به مانند شما عزیز،این اعتماد رو به شرکتهای بیمه و آینده بیمه های عمر پیدا کنن.

در پاسخ به سوال تون باید خدمت تون عرض کنم که بیمه پاسارگاد نیز مانند سایر شرکتهای بیمه تحت پوشش و تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی بعنوان متولی صنعت بیمه در ایران بوده و هست.

اما بیمه پاسارگاد در زمینه فروش بیمه های عمر در حال حاضر رتبه اول را دارا بوده و دلیل آن را بشرح زیر عرض میکنم:

** سطح توانگری مالی ۱ بیمه مرکزی (بالاترین سطح توانگری)،طی ۸ سال گذشته که این به معنای داشتن ثبات در شرکت بیمه پاسارگاد می باشد.

** میزان رضایتمندی مشتریان بیمه پاسارگاد بیش از ۸۵٪ می باشد.

پوششهای جدید بیمه های زندگی در بیمه پاسارگاد،بعنوان بیمه برتر در ارایه پوششهای بیمه ای جدید به بیمه شدگان از سال ۱۳۹۱ به بیمه های عمر اضافه گردیده که هیچ شرکت بیمه ای تاکنون نیز حتی امکان دادن این پوششها رو به بیمه گذاران خود در شرایط فعلی نیز نداشته اند،مانند آتش سوزی منزل مسکونی،بیمه درمان تکمیلی رایگان(در بخش جراحی و بستری).

ضمنا در پوشش امراض خاص نیز،تنها شرکتی هست که هر ۵ دسته امراض خاص را یکبار تحت پوشش خود قرار میدهد!!

از این گذشته تخفیف های بیمه های ثالث و بدنه از بابت داشتن بیمه های عمر برای اولین بار در ایران توسط بیمه پاسارگاد به بیمه گذاران ارایه گردید.

ضمنا غرامت ازکارافتادگی،برای اولین بار توسط بیمه پاسارگاد به بیمه شدگان ارایه گردید.

بجز پوششهای اشاره شده،پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی،هزینه های پزشکی بر اثر حادثه نیز برای اولین بار از سوی بیمه پاسارگاد به بیمه گذاران گرامی ارایه گردید.
و از همه مهم تر دو پوشش از استثناعات بیمه های عمر(فوت بر اثر زلزله و شورش و اغتشاش و بلوا) نیز به بیمه گذاران محترم ارایه می گردد.
و اما پاسخ سوالهای شما خواهر گرامی:

۱_در مورد ورشکستگی شرکتهای بیمه،قانون تصریح کرده که بیمه ایران و بیمه مرکزی،تضمین کننده پرداخت سودهای تضمینی بیمه های عمر رو عهده داشته و خواهند داشت.

۲_من از شما سوال میکنم:

چه تضمینی وجود داره که  سایر شرکتهای بیمه بتونن به تعهدات شون پایبند باشن؟؟؟

شما برای اینکه بتونی به راحتی جواب سوالات اینچنینی رو دریافت کنی باید به سطح توانگری مالی شرکتهای بیمه و مدت زمان رسیدن به این سطح رو بهمراه میزان رضایتمندی بیمه گذاران و زمان پاسخ دهی به شکایات و مدت زمان پرداخت خسارات بیمه گذاران رو در نظر داشته باشین تا بتونین به راحتی هرچه تمام تر نسبت به انتخاب شرکت بیمه مورد نظرتون اقدام کنین.

۳_داشتن همزمان بیمه تامین اجتماعی،بیمه تکمیلی درمان و بیمه نامه عمر(تا سقف غرامت فوت بهرعلت ۲۵۰ میلیون تومان)،هیچ منع و محدودیتی برای افراد نداشته و پیشنهاد من بعنوان کارشناس صنعت بیمه،داشتن هر یک از بیمه های فوق در صورت تمکن مالی می باشد با حداکثر و بهترین سطح پوششهای موجود.

بیمه نامه خود را از نماینده آگاه،مطلع و صادق خریداری نمایید.

با تجدید احترام.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...