درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
6,820 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
ماشینم را بعد از تصادف تعمیر کرده ام . آیا با توجه به فاکتور و چند عکس از صحنه تصادف می توانم برای گرفتن خسارت افت قیمت شکایت کنم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (51,070 امتیاز)
درود بر شما

ای کاش قبل از تعمیر خودرو از طریق شورای حل اختلاف اقدام به تامین دلیل با ارجاع امر به کارشناس میکردیدو پس از بررسی ایشان و اعلام نظر کارشناسی با خیال اسوده به تعمیر خودرو می پرداختید . اما باز هم برای دریافت خسارت افت قیمت خودرو باید به کارشناس مراجعه کنید و ایشان با توجه به عکسها و قسمتهای تعمیر شده تا حدودی امکان تشخیص افت قیمت واقعی را دارند .

نکته اینکه حتما کارشناس را نزد تعمیرکار خودرو ببرید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (9,140 امتیاز)
با سلام خدمت شما ، بهتر بود قبل تعمیر اقدام در جهت تعیین افت قیمت می نمودید ولی بازهم این حق شما محفوظ است جهت مطالبه افت قیمت خودرو از مقصر حادثه ،بهتر است در زمان اعلام شکایت و تنطیم لایحه، استناد نمایید به مدارک پرونده خسارت موجود در شرکت بیمه که شامل فرم اعلام خسارت و فرم کارشناسی که در ان تمام قطعات تعویض و تعمیر شده خودروی شما در آن درج شده و عکس های گرفته شده از خودروی شما توسط کارشناس بیمه ،چون بطور یکجا تمام اطلاعات در اختیار کارشناس قرار خواهد گرفت و به راحتی می تواند افت ارزش خودروی شما را نسبت به قبل از حادثه برآورد نمایید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...