دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
3,633 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط (130 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام و احترام بنده مدت ده سال بصورت حق التدریس کار میکردم که از ده سال مدت 330,روز محاسبه گردیده حال سوالم این است آیا میتوانم برای سالهایی ک بیمه پرداخت نشده بیمه را پرداخت کنم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,300 امتیاز)

با سلام
حق التدریسی های آموزش و پرورش از تاریخ 88/1/1 مشمول قانون تامین اجتماعی گردیده اند و حق التدریس های موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد وفق اساسنامه خود عمل می نمایند .
شما می توانید با در دست داشتن مدارک و مستندات و احکام ساعات اعلامی جهت آموزش در سالهای مورد ادعا به ادارات کار و یا به شعبه تامین اجتماعی مراجعه و شکایت نمایید در ادارات کار وفق ماده 148 قانون کار رای صادر میگردد و در شعب سازمان تامین اجتماعی با تکمیل فرم ادعای سابقه و بررسی مدارک و ادعا شما در بازه مذکور توسط کمیته ادعای سابقه رای صادر و جهت وصول حق بیمه اقدام میگردد.

لازم بذکر است تعداد روزهای قابل تایید با توجه به ساعات تدریس شما میباشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.