دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
1,586 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
باتوجه به اینکه تصادف سال 93 رخ داده و بیمه شخص ثالث و بیمه راننده مقصر در بیمه نامه داشتم و شرکت بیمه فقط برای سرنشینها تشکیل پرونده داده و گفتند که راننده مقصر بعد از پرداخت دیه های سرنشین باید پرونده تشکیل دهد و اینکه سال 95دیه های سرنشین مشخص شد و سال 96 توسط بیمه پرداخت شده و سال 96برای راننده پرونده تشکیل داده شده و میزان درصد نقص عضو مشخص شده اکنون که سال 97است و زمان پرداخت دیه توسط بیمه رسیده دیه نسبت به سال 93که برای راننده دویست میلیون بوده باید پرداخت شود یا نسبت به سال 97که مبلغ دویست و سی و یک میلیون است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,140 امتیاز)

با سلام و آرزوی سلامتی .... با عنایت به تاریخ حادثه و بیمه نامه ی معتبر در آن زمان(سال 93)  که قبل از تصویب قانون جدید بیمه شخص ثالث میباشد هیچ خسارتی بعنوان دیه به شما تعلق نمیگیرد . صرفاً از بابت میزان نقص عضو بوجود آمده طبق آخرین معاینات پزشکی قانونی و پزشک معتمد شرکت بیمه هر درصدی که تعیین گردد نسبت به سرمایه ی بیمه نامه در قسمت پوشش فوت و نقص عضو راننده مسبب حادثه محاسبه و پرداخت خواهد شد.

در صورت نیاز به توضیح دقیق تر و محاسبه ی میزان نقص عضو میتوانید درخواست مشاوره تلفنی داشته باشید. سالم و برقرار باشید.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (51,430 امتیاز)
درود بر شما

ارزوی سلامتی برای شما دارم

 تاریخ نقص عضو قطعی که توسط پزشک قانونی تایید شده و پزشک معتمد هم تایید کرده باشد  مبنای پرداخت دیه نقص عضو به شما می باشد .

از زمان قطعیت رای پزشکی قانونی تا کنون مطالبه تاخیر تادیه با توجه به شاخص اعلامی از سوی بانک مرکزی برای شما ثابت شده است. اما باید از طریق تقدیم دادخواست مطالبه کنید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.