درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
309 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (8,380 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

اینکه در قرارداد ذکر شده است بیمه به عهده خودم هست آیا اعتبار قانونی دارد؟ و دیگر کارفرما موظف نیست؟
 

مربوط به این سوال : در صورت تغییر کارفرما در درمانگاه شبانه روزی خصوصی می توان بابت مزایای قانون کار از کارفرما جدید شکایت کرد ؟

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,180 امتیاز)

سلام

انعقاد قرارداد کار بدون توجه به حقوق قانونی کارگر موضوعیتی  ندارد و درصورت اثبات رابطه مزد بگیری امکان شکایت کارگر طبق ماده ۱۴۸ قانون کار میسر می باشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...