درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,156 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (130 امتیاز)
نمایش از نو قبل توسط
سلام و خسته نباشید

من یک ماه و نیم برای شرکتی کار کردم و وقتی حقوق رو پرداخت نکردن فهمیدم اینها کلاهبردار هستن و قرار نیست حقوقی پرداخت کنند.

اعتراض کردم و مجبورم کردن استعفا بدم و هنوز هم از سال پیش هیچ اقدامی برای تسویه حساب نکرده اند.

متاسفانه چون فریب خورده بودم و بهم قول های الکی داده بودند نه قرار داد دارم و نه بیمه ای برام رد شده و نه سابقه پرداخت وجه حقوق که بشه روی اون مانور داد.

البته اثر انگشت من اونجا ثبت شده بوده و ورود و خروج ام ذخیره شده و تنها میتونم این رو بعنوان مدرک ارایه بدم.

میخواستم بدونم میشه موقع شکایت درخواست بازرسی از محل کار بدم و از بچه های اونجا و سیستم حضور و غیابت بازرسی و پرس و جو بشه ؟

البته اداره کار رفتم یک مشاور اونجا داشت گفت سابقه ات کم بوده نمیشه شکایت کنی و البته فکر کنم ایشون خواست از سرش باز کنه و عجله ای با سواد ناقص بهم راهنمایی غلط داد و دیدم کسایی که 15 روز هم ثابت کردن نامه اجرا احکام گرفتند ....

درخواست بازرسی از محل کار و باید تو دادخواست بنویسم یا در اولین جلسه تشخیص از رییس جلسه درخواست کنم ؟!

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (620 امتیاز)
شما می توانید درخواست تحقیق از محل کار را در اولین جلسه عنوان نمایید. اما معمولا هیئت تشخیص با توجه به حداقل مدارکی که ارائه می دهید می تواند پرونده را به تحقیق ارجاع نماید. در صورتی که حداقل مدارک را ارائه ننمایید هیئت تشخیص با توجه به عدم ارائه مدارک توسط شما ( که طبق قانون ارائه مدارک اثبات رابطه کارگری و کارفرمایی با کارگر می باشد) قرار  رد دعوی صادر می نماید.
0 امتیاز
قبل توسط (2,660 امتیاز)
با سلام ؛ با توجه به شرح حال توصیفی بهترین راه برای اثبات رابطه کاری شما با کارفرما اتکا به ورود و خروج های ثبت شده شما در دستگاه ورود و خروج بعلاوه تحقیق محلی به خصوص از همکاران شاغل در زمان فعالیت شما می باشد. البته با توجه به امکان از بین بردن شواهد ( چرا که اکثر دستگاه های ثبت تردد پرسنل به راحتی امکان حذف رکورد های را دارد ) بهتر است این موارد را در دادخواست خود قید ننمائید و موضوع را با کارشناس اداره کار در میان بگذارید .
سربلند باشید

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت نمائید. سربلند باشید >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...