درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
3,154 بازدید
قبل در لیست بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام

اگر نسبت کارفرما با بیمه شده پدر و فرزند باشد، آیا در لیست بیمه "مزایای ماهانه مشمول" باید محاسبه شود یا این مورد صفر درج میشود؟

با سپاس
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)

با سلام

فرزند کارفرما از همه مزایای مشمول قانون کار برخوردار است. صرفاً در صورتی که فرددیگری غیر از افراد درجه یک کارفرما ( پدر، مادر، همسر و فرزندان)در کارگاه  اشتغال به کار نداشته باشند، 3 درصد حق بیمه بیکاری از حقوق و مزایای آنان کسر نخواهد شد و بالطبع مشمول قانون کار نبوده و نمی تواند از مزایای مقرری بیمه بیکاری استفاده نماید( ماده 188 قانون کار).


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...