درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
136 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط (100 امتیاز)
باسلام
کارگر ساده ای در شرکت داشتیم،زمانی که برای استخدام فرم پر کرد ، نوشته بود سالمم
در صورتی که بعدا متوجه شدم تشنج داره و به همین دلیل معافیت خدمت گرفته
4 ماه اومد سرکار و بدون اطلاع نیومد تا اینکه نامه اداره کار اومده که عیدی و سنوات و ... رو دریافت نکرده
میتونم بعنوان کارفرما ، بابت عدم صحت در اطلاعات درج شده در پرسشنامه استخدامی ازش شکایت کنم ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,380 امتیاز)
سلام

بعلت عدم اجرای ماده ۹۰قانون تامین اجتماعی از طرف کارفرما مبنی بر لزوم اجرای معاینات  پزشکی کارگرقبل از استخدام ، از این لحاظ کارفرما هم مسئول می باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...