درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
813 بازدید
قبل در خدمات درمانی و دفترچه بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام در صورت پرداخت سرانه درمان بیمه مشاغل آزاد به صورت ماهیانه آیا زمان بازنشستگی میتوان دفترچه درمانی رایگان گرفت یعنی مبلغ سرانه درمان از حقوق بازنشستگی کسر میشه یا نه همان پرداختی قبل از بازنشستگی کافیه ؟؟؟با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)

با سلام

چنانچه حداقل ۱۰ سال سابقه بیمه اجباری داشته باشید ، در دوران بازنشستگی از پرداخت حق سرانه درمان معاف و فقط ۲ درصد از مستمری ماهانه شما ( ماده ۸۹ قانون تامین اجتماعی) بابت هزینه های درمانی کسر می گردد ، در غیر این صورت حق سرانه درمان به نرخ روز کماکان از شما دریافت خواهد گردید.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...