درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
877 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (27,220 امتیاز)
با سلام.... در صورتیکه خودرویی بیمه بدنه داشته باشد و در مدت اعتباربیمه نامه، مالکیت خودرو تغییر یابد مالک جدید میتواند از بیمه بدنه استفاده کند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (27,220 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ

درود..... بر اساس شرایط عمومی بیمه نامه بدنه اتومبیل (که درزمان خرید هر نوع بیمه نامه ای این شرایط پیوست بیمه نامه میگردد) موضوع ماده 18 بیان میکند : درصورت انتقال مالکیت موضوع بیمه به هر یک از انحاء قانونی، بیمه گذار میتواند بیمه نامه را فسخ و حق بیمه ایام باقیمانده را اخذ نماید؛ در صورت عدم فسخ بیمه نامه ، چنانچه مالک جدید به تعهدات بیمه گذار در مقابل بیمه گر عمل نماید، بیمه گر در قبال مالک جدید نیز متعهد خواهد بود.

البته در صورت انتقال مالکیت پس از وقوع حادثه بیمه گر هیچگونه مسئولیتی در مقابل مالک جدید نخواهد داشت.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
سوال شده 1 سال قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
0 امتیاز
شرایط فسخ بیمه بدنه خودرو لیزینگی چیست ؟

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...