درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,427 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
سلام بنده راکب موتورسیکلت بودم به همراه ترک نشین درحال تردد بودیم  بخاطراینکه با عابر برخورد نکنم  منحرف شدیم و موتورسیکلت واژگون شد.با امبولانس به بیمارستان اعزام شدیم سرنشین دستش شکسته و بنده از قسمت ران و لگن و زانو دچار جراحت شدم. امروز برای دریافت دیه خودم به دادسرا مراجعه کردم گفتن نمیتونی خودت که راکب هستی  دیه بگیری لطفا راهنمایی کنید.
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (51,190 امتیاز)
درود بر شما

ارزوی سلامتی برای شما و سرنشین شما دارم

در صورت داشتن گواهینامه متناسب و بیمه نامه معتبر در اجرای ماده ۳ قانون بیمه ثالث ۹۵ و ایین نامه اجرایی اون میتونید دیه راننده مسبب حادثه رو نیز دریافت کنید . اما این دیه از طریق دادسرا به شما تعلق نمیگیره و باید از دادگاه عمومی و با تقدیم دادخواست الزام به ایفای تعهدات قانونی و قراردادی از شرکت بیمه دریافت دیه جراحات کنید

اگر در این زمینه نیاز به مشاوره بیشتر داشتید از طریق درخواست مشاوره تلفنی میتونید با مشاوران سایت در ارتباط باشید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (6,220 امتیاز)
با سلام ابتدا به بیمه نامه خود رجوع نمایید

بیمه نامه صادره پس از 23/05/1396 برای راننده پوشش حوادث راننده را دارند و شما با مراجعه به پزشکی قانون و در دست داشتن کروکی میتوانید درخواست نظریه پزشکی قانونی نمایید و پس از آن با مراجعه به شرکت بیمه گر تان مطالبه دیه و ارش متعلقه و تعیین شده را نمایید . در صورت منفی بودن سوال فوق نیز با مراجعه به شرکت بیمه گر مطالبه نقص عضو نمایید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (6,220 امتیاز)
ادامه : برای این منظور داشتن گواهینامه متناسب با موتور سیکلت نیز ضروری است . البته در خصوص خسارت خدتان و در خصوص خسارت ترک نشین شما در صورت دارا بودن گواهینامه یا فقدان آن  و داشتن بیمه نامه معتبر خسارت دیه قابل پرداخت است.

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...