درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
4,302 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)

سلام من۹۷.۱۱.۱۵تصادف کرده ام که در همین سانحه رباط متقاطعACLزانوی پای چپم پاره شده .سوال اول ایا حقوق طول درمان بنده را بیمه تقبل میکند.سوال دوم ایاهزینه ی عمل ودیه را بیمه تقبل میکند ؟؟

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (51,350 امتیاز)
درود برشما

ارزوی سلامتی برای شما دارم

هزینه درمانی شما مطابق ماده ۱ قانون بیمه ثالث مصوب۹۵  برای تصادفات رایگان و از طریق وزارت بهداشت قابل پرداخت و پیگیری است .

ارش جراحات وارده بر شما به ازای هر رباط که پاره شده ۸درصد می باشد . بیمه گر پرداخت میکند

خسارت از کار افتادگی و ایام بیکاری از طریق دادخواستی مجزا از دادگاه عمومی یا شوراقابل دریافت از مسبب حادثه می باشد . طول درمان در دیه تاثیری ندارد اما در خسارت از کار افتادگی و عدم النفع ایام بیکاری تاثیر مستقیم دارد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...