درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
702 بازدید
قبل در خدمات درمانی و دفترچه بیمه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
-اگر طی سی سال بیمه تامین اجتماعی ۷سال کارفرمایی ۱۳سال نظام مهندسی ۱۰سال خویش فرمایی چطور محاسبه میشود ؟

من میدانیم این بیمه باهم جمع میشوم اما میخواهم بدانم اگر مریض بشوم درمان من چطوری سنوات حقوق مزایایی
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)

با سلام

نظر به وجود 13 سال سابقه بیمه نظام مهندسی با نرخ 27 درصد، درمان شما در بعد از بازنشستگی مشمول ماده 89 قانون تامین اجتماعی است؛ یعنی اینکه با کسر 2 درصد مستمری ، مانند سایر مستمری بگیران از دفترچه بیمه و سایر خدمات درمانی استفاده خواهید نمود. و از پرداخت حق سرانه درمان معاف خواهید شد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...