درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,489 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط (100 امتیاز)
سلام و خسته نباشید
من میخوام برای خودم حق بیمه پرداخت کنم،در کافه رستوران کار میکنم که برای خودم هست منتهی جواز کسب به اسم من نیست،به نظرتون خودم مستقل بیمه پرداخت کنم بهتره یا از طریق کافه که در واقع من به عنوان کارگر بیمه رو پرداخت میکنم.نظرتون در مورد بیمه عمر چی هست چون من الان بیمه خدمات درمانی هستم که رایگان هست و در کنارش بیمه عمر رو پرداخت کنم.
مرسی
قبل توسط (650 امتیاز)
سلام

برید مشاغل آزاد پرداخت کنید راحت نه جواز می خواد نه ادرس محل کار نه هیچ
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,300 امتیاز)
با سلام

در صورتی که یکی از مدارک کارگاه شامل سند مالکیت ، قولنامه اجاره ، جواز کسب بنام شما باشد شما کارفرما محسوب میگردید همچنین اگر کارفرمای کارگاه همسرتان باشد رابطه مزدبگیری وجود ندارد در غیر اینصورت شما مشمول قانون کار بوده و می توانید از کافه حق بیمه واریز نمایید .

در صورتی که به هر نحوی کارفرما محسوب میگردید شما می توانید بصورت عقد قرارداد بیمه کارفرمایان صنفی با نرخ 27 درصد در لیست حق بیمه کافه برای خود حق بیمه واریز نمایید یا بیمه اختیاری ( در صورت داشتن سابقه بیمه قبلی به مدت یکماه و یا کارت پایان خدمت بدون معافیت از خدمت ) و یا بیمه حرف و مشاغل آزاد شوید.

پیشنهاد من به شما بیمه سازمان تامین اجتماعی میباشد که ضمن دریافت خدمات و تعهدات قانونی سازمان مشمول تعهدات بلند مدت سازمان با افزایش مستمری سالانه تعیین شده توسط دولت و شورایعالی کار میباشد و بیمه های عمر طبق جداول از پیش تعیین شده میباشد که خیلی از عوامل اقتصادی از جمله تورم در آن لحاظ نگردیده است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...