عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
416 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
کدام مرکز بیمه برای سرمایه گذاری بیمه عمر مناسب و بهتر است؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (32,280 امتیاز)
با سلام

دوست عزیز تبریک به انتخاب هوشمندانه و آتیه نگری شما

قوانی بیمه ی عمر تقریبا در تمامی شرکت ها یکسان است این قوانین از جانب یمه ی مرکزی وضع شده و شرکت های بیمه موظف هستند این قوانین را اجرا نمایند اما در برخی از آنها بیمه مرکزی اختیاراتی را نیز به خود شرکت ها واگذار کرده که این شامل چند تفاوت کوچک در پوشش های درمانی است.

در امر سرمایه گذاری تمامی شرکت ها موظف هستند سود سالانه ی 18 درصد را به بیمه گذاران خود پرداخت نمایند اما در سود ترکیبی شرکت ها که بر اساس قوانین داخلی خود شرکت هاست این نرخ متفاوت است اما مقدار آن چندان زیاد نیست و در حال حاضر این سود از سالانه 25 درصد تا 28است متفاوت است.

خواهشمندم ابتدا انتظارات خود از پوشش های درمانی و سود سرمایه گذاری را مشخص کرده و سپس با توجه به سطح توانگری خود در پرداخت شرکت بیمه ای خود را انتخاب نمایید.
فاطمه ارنواز مشاور شرکت بیمه سامان
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...