عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
761 بازدید
سوال شده قبل در بیمه شخص ثالث توسط
با سلام
بنده با اتومبیل خود تصادف کرده در حالی که ماشین به نام خود بنده بوده ولی بیمه شخص ثالث  ماشین به نام همسرم می باشد آیا درگرفتن بیمه شخص ثالث دچار مشکل میشوم؟
3 پاسخ
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (32,280 امتیاز)
با سلام

دوست عزیز امیدوارم در تصادف خسارت جانی و مالی چندانی به شما وارد نشده باشد.

در زمینه ی بیمه شخص ثالث این بیمه نامه برای اتومبیل صادر میگردد و تفاوت نام اشخاص در این که بیمه نامه به اسم او بوده و یا نام وی در سند قید شده و یا در هنگام تصادف راننده ی خودرو بوده است در پرداخت خسارت دخیل نیستند.

با تشکر
فاطمه ارنواز مشاور شرکت بیمه سامان
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (560 امتیاز)
سلام دوست عزیز همونطور که همکارمون اشاره کردن بیمه شخص ثالث برای اتومبیل صادر میشه و درواقع مسئولیت مدنی راننده خودرو در قبال اشخاص ثالثو شامل میشه و فقط  مالک و بیمه گذارو تحت پوشش نداره ، بلکه هرفرد دارای گواهینامه معتبر که به رضایت شما پشت خودروی شما نشسته رو تحت پوشش قرارمیده.
مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (4,400 امتیاز)
با سلام

اگر به واسطه بیمه شدن ماشین به اسم همسرتون تخفیف به بیمه نامه تعلق گرفته باشه شما مشمول قاعده نسبی خسارت میشین و به نسبت تخفیف مبلخ خسارت کسر مشیه و باید خودتون پرداخت کنید ولی در شرایط عادی که هیچ تفاوتی در میزان حق بیمه وجود ندارد خسارت تمام و کمال پرداخت میگردد.

نمایندگی صدور و پرداخت خسارت بیمه ملت

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...