درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
278 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
آیا کارگاههایی که سالهای قبل از قانون ماده 103 جهت معافیت بیمه ای کارگران خود استفاده نموده اند مشمول قانون جدید هستند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,030 امتیاز)

به شرطی که همچنان کارگر مشمول قانون ماده 103در آن کارگاه شاغل باشد و ترک کار ویا اخراج و یا مستعفی نشده باشد وبیمه تامین اجتماعی وی قطع نشده باشدمی تواند تا باقی مانده سقف 5 سال ( از زمان تصویب قانون ) ازمزایای قانون ماده 80 ( تخفیف بیمه سهم کارفرما ) استفاده نمایند. 


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...