درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
144 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط
ایا کارفرما میتواند بعد اخراج سه ماه از نیروی بیمه شده ی ماده 80 نیروی دیگری را جایگزین کند؟یا باید یکسال صبر کند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (66,690 امتیاز)
به شرط کم نشدن نیروهای قبلی بله امکان دارد

جایگزین نمیتواند انجام داد و باید نسبت به لیستهای ماه های قبل افزایش نیرو داشته باشد تا بتواند از معافبتهای موضوع ماده 80 برخوردار گردد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...