درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
51 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
سلام، خودرويي دارم كه شماره و پلاك راهنمايي به نام خودم تعويض گرديده ولي به دليل مهاجرت صاحب سند، دسترسي به ايشان غيرممكن گرديده بيمه بدنه و شخص ثالث به اسم خودم صادر شده ايا در صورت ايجاد هر گونه حادثه منجر به نياز به دستور قضايي مانند ديه ايا نياز به ارايه اسناد مالكيت ميباشد؟ ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (51,350 امتیاز)
با سلام

باستناد ماده ۲ ق ب ث ۹۵ دارنده ی  وسیله نقلیه مکلف است وسیله را بیمه ثالث کند و در تبصره این ماده تصریح شده که دارنده اعم از مالک یا متصرف (استفاده کننده)میباشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 104 بازدید
سوال شده 4 سال قبل در سایر توسط mahdi (240 امتیاز)
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...