درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
558 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
با سلام

ایثارگر با کارت ایثار دوسال خدمت در جبهه هستم یک سالی است که باز نشسته تامین اجتماعی هستم

حال با توجه به منع به کارگیری بازنشسته ها و مستثنی بودن ایثارگران  در قانون جدید ایا می توانم

به عنوان پیمانکار در زمینه مشاوره واموزش و اتقال تخصص به نیروی جوان  در شرکتی  خصوصی

مشغول به کار شوم ؟؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,300 امتیاز)
با سلام

اشتغال بکار مجدد بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در کارگاههای مشمول قانون تامین اجتماعی توجیه قانونی ندارد و هرگونه قرارداد و به هر عنوان مشمول بیمه و ماده 28 قانون تامین اجتماعی میگردد لذا در صورت اشتغال ، کارفرما موظف است حق بیمه را کسر و با لیست حق بیمه به سازمان پرداخت نماید و این امر منجر به قطع مستمری میگردد.لذا جهت برقراری مستمری باید با ارائه درخواست مجدد و بررسی شرایط مراحل برقراری مستمری انجام گردد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 267 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...