دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
1,603 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (100 امتیاز)
با سلام خدمت مشاورین محترم

بیمه ای که داری درمان و مستمری باشه چی پیشنهاد میدید با هزینه مناسب

منظور از درمان شامل حق ویزیت و دارو میباشد

و کلا برای اینده مفید باشد و بتوانیم مستمری دریافت کنیم

ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (8,000 امتیاز)
با سلام

اینکه بخواید پول ویزیت را هم بگیرید واقعا همچین بیمه ایی نداریم و اگرم باشه اصلا به صرفه نیست

ولی در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد غیر از پوشش حادثه و بیماری خاص..پوشش بستری در بیمارستان را هم به شرطی که اندوخته بالای دو میلیون باشه پرداخت میکنند

با بیمه زندگی آینده خود و فرزندانمان را تضمین کنیم
با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (75,080 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.
در تایید فرمایشات همکار محترم خودم باید خدمت تون عرض کنم که سوال شما دو پاسخ متفاوت داره چون شما درباره دو بحث مجزا از هم سوال کردین.
اول بیمه درمانی ای که پول ویزیت و دارو را پرداخت کنه و دوم بیمه ای که حقوق به شما پرداخت کنه.
در حال حاضر چنین چیزی رو فقط از تامین اجتماعی میتونی دریافت کنی(که در حوزه ویزیت و دارو) برای بیمه شدگان در مراکز ملکی تامین اجتماعی بصورت رایگان هست و در خارج از مراکز(آزاد) شما باید 75% از هزینه های آن را از جیب خودتون پرداخت کنین که در حال حاضر جبران این هزینه ها از طریق بیمه های تکمیلی گروهی (و در بعضی از قراردادها) قابل جبران هست.
ثانیا":
در بحث حقوق و بازنشستگی در تامین اجتماعی نیز بر اساس میزان سنوات(پرداخت حق بیمه) شما میتونی تا رسیدن به سن بازنشستگی( 60 سالگی در حال حاضر) حق بیمه پرداخت کنی و معادل با سنواتی که حق بیمه پرداخت کردی حقوق دریافت کنی.
میزان حقوق دریافتی شما بر اساس پایه حقوق و میانگین 2 سال آخر بیمه پردازی تون محاسبه میشه و حق بیمه این طرح بصورت اجباری ماهانه 330،000 تومن(که 23% از آن را کارفرما و بقیه از حقوق فرد کسر میشود) و در بیمه اختیاری از ماهانه 175،000 تومن تا 250،000 تومن می باشد.
در این طرح شما اگر بفرض 15 سال سابقه داشته باشی در آخر با 15 روز بازنشسته میشی که حقوق فعلی آن با 30 سال در حدود 1،000،000 تومن هست و این سیستم مربوط به تامین اجتماعی می باشد.
اما سایر بیمه ها این توانایی رو ندارن که چنین چیزی در اختیار شما قرار بدهند(زیرا قانون،بیمه تامین اجتماعی را بدین منظور تعیین نموده).
بجز این بیمه های زندگی(عمر) هستند که شرایط پوششی و سرویس دهی شان با تامین اجتماعی تفاوت داره.
در بیمه تامین اجتماعی شما سابقه(سنوات) رو نمیتونی به تامین اجتماعی پس بدی و پولش رو دریافت کنی،اما در بیمه های عمر این امکان رو داری که بعد از گذشت حداقل 7 سال،از محل سود(اندوخته) بیمه نامه،که معادل با حق بیمه ای که در این مدت پرداخت کردی رو تا میزان 90%  وام بگیری و یا با انصراف از ادامه بیمه نامه،کل آن را مجددا" پس بگیری.
ضمنا" با گذشت مدت زمان زیاد در بیمه نامه های عمر میزان این پس انداز(ذخیره) بیمه نامه افزایش پیدا نموده و پس از 20 یا 30 سال پرداخت حق بیمه،شما دارای صندوق(قلک) خیلی خوبی برای خودت و یا هر کسی که براش بیمه نامه رو ثبت نام کردی خواهی شد که این میزان چندین برابر پرداختی حق بیمه طی این مدت برای شما خواهد بود.
بنابراین در نظر داشته باشین که برای داشتن پوشش های مناسب بیمه ای و دریافت حقوق بازنشستگی،داشتن بیمه های پایه(تامین اجتماعی) در کنار بیمه های تکمیلی درمان(جبران همان ویزیت و دارو و سایر هزینه های درمانی) و بیمه های زندگی(بازنشستگی)  امری بدیهی و الزامی به شمار می آید که هر فردی بستگی به توان مالی خودش باید برای آنها برنامه ریزی و ثبت نام نماید.
با تجدید احترام

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (33,930 امتیاز)

با سلام و درود

دوست عزیز در تایید صحت همکاران خود بیمه های عمر و سرمایه گذاری چنین قابلیتی را در حال حاضر ندارند و مقوله سرمایه گذاری و درمان در دو بیمه جداگانه تامین خواهد شد.

بدین منظور شما میتوانید یک بیمه تکمیل درمان انفرادی را هم زمان با بیمه عمر و سرمایه گذاری خود تهیه نمایید.که در صورت تهیه هر دو از  شرکت بیمه سامان تخفیف بیمه تکمیل درمان خود را نیز دریافت خواهید کرد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ بهترین بیمه عمر

.
.
...