درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,411 بازدید
قبل در مرخصی زایمان و استعلاجی توسط (100 امتیاز)
در زمان مرخصی استعلاجی ناشی از حادثه شغلی ایا کارفرما حقوق کارگر را پرداخت می کند ؟حق اولاد و عیدی و بن چطور؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (6,050 امتیاز)
سلام

پرداخت دستمزد کارگران درایام مرخصی استعلاجی برعهده سازمان تامین اجتماعی می باشد ( تبصره یک از ماده 76 قانون کار). ولی مزایایی ازقبیل عیدی - سنوات - بن و مسکن - حق اولاد و ... با کارفرما خواهد بود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...