درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
563 بازدید
قبل در سوابق بیمه توسط (100 امتیاز)
سلام

با احتساب سوابق دوره تحصیل در مرکز تربیت معلم در اموزش و پرورش، به عنوان کارمند استخدام رسمی قطعی، حدود 18 سال سابقه بیمه بازنشستگی کشوری در اموزش و پرورش داشتم. بعد از 18 سال از اموزش و پرورش استعفا دادم و به استخدام دانشگاه ازاد اسلامی درامدم که در انجا نیز سابقه 8 سال بیمه تامین اجتماعی داشتم. بعد از 8 سال، از دانشگاه ازاد اسلامی نیز استعفا دادم و به صورت قراردادی به استخدام دانشگاه دولتی دارمدم که در اینجا نیز حدود 1 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم. از انجا که بیمه دانشگاه ازاد اسلامی و دانشگاه دولتی یکسان و هر دو تامین اجتماعی است، احتمالا مشکلی در ادامه بیمه تامین اجتماعی ندارم. اما سوال من این است که من می توانم 18 سال سابقه بیمه بازنشستگی کشوری در اموزش و پرورش را که از انجا استعفا داده ام را به تامین اجتماعی منتقل نماییم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,300 امتیاز)

با سلام
بله شما میتوانید سواق خود را به تامین اجتماعی منتقل نمایید و هر کس که حداقل 10 سال سابقه در تامین اجتماعی داشته باشد در صورت انتقال سابقه و احراز شرایط بازنشستگی میتواند درخواست بازنشستگی نماید .
بهتر است هر چه زودتر اینکار انجام دهید احتمالا با توجه به دستمزد بالا در دانشگاه مابه التفاوت شما زیاد خواهد شد که میتوانید تقسیط و پرداخت نمایید. موفق باشید


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...