درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
4,403 بازدید
قبل در سازمان تامین اجتماعی توسط (100 امتیاز)
براي دريافت مستمري پدرم در پرونده در فرم تعهد از همسر سابقم كه از او جدا شدم استفاده كردم، پرونده به علت اينكه ٥ سال از فوت پدرم گذشته به اداره كل رفته و انجا درخواست بازرسي تحقيقي دادند كه در اين بازرسي از همه نظر تاييد شدم، حال پرونده به ستاد تامين اجتمايي رفته، ايا امكان داره كه انها هم در خواست بازرسي ٣ نفره بدهند، اگر بدهند چه كساني از كجا مي ايند؟ و چگونه بازرسي انجام ميدهند؟

در ضمن بنده به طور كامل و رسمي از همسرم جدا شده و ديگر با ايشان زندگي نمي كنم
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,300 امتیاز)
با سلام
وفق بخشنامه 11/1 فنی مستمریها فرزندان اناث به شرط عدم اشتغال و ازدواج می توانند از مستمری مادر و پدر فوت شده بهره مند گردند در صورت تایید بازرسی تحقیقی سه نفر مبنی بر عدم اشتغال شما و مطلقه بودن ( به شرطی که صوری نباشد ) بازرسی تحقیقی دوم انجام نمیگردد مگر اینکه مدارکی باشد که بازرسی تحقیقی اول را خدشه دار نماید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)
با سلام

بازرس تحقیقی دو نفره( مرکب از مسئول واحد مستمری ها و واحد امور بیمه شدگان) در صورتی انجام می شود که پدر و مادر فوت شده باشند و فرزند دختر _ که متارکه نموده باشد_ قصد استفاده از مستمری بازماندگان را داشته باشد. البته لازم به ذکر است که  سند طلاق معتبر و دارای اززش قانونی است و هیچ گزارشی نمی تواند آن به اصالت آن خللی وارد نماید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...