عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
60 بازدید
سوال شده قبل در دیه توسط (130 امتیاز)
با سلام مجدد و سپاس از جنابعالی.

بیمه ایران با بیان اینکه نهایت تعهد فروخته شده این شرکت ۲۸۰ میلیون می باشد.اعلام میکند که مازاد بر تعهد این که نتیجه رای قاضی و به استناد نامه پزشکی قانونی می باشد. به عنوان دیات غیر مسری در فوت تلقی میشود و باید از طریق صندوق خسارت بدنی یا از خود فرد مقصر مطالب شود.

پرونده من برای اعتراض بیمه به رای دادگاه به اداره حقوقی بیمه ارجاع شده است

آیا این روند درست است یا بیمه تلاش میکند زیر بار نرو؟
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (25,860 امتیاز)
با سلام و عرض تسلیت مجدد

شما میتونید به ماده ۱۳ بیمه ثالث مصوب ۹۵راستناد کنید و بفرمایید اگر مبلغ دیه بیش از تعهدات بیمه گر بود ، بیمه گر میتواند نسبت به مازاد پرداختی به صندوق مراجعه کند .
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (38,800 امتیاز)
با سلام

طبقه بخش نانه بيمه مركزي تمام شركت هاي بيمه گر موظف هستن كه چنانچه در راي دادگاه به ديات غير مسيري اشاره نموده باشند بيمه گر ملزم به پرداخت كليه خسارات متعلقه مي باشد
-----------------
موسسه حقوقی مکریان یاسا گستر(طنین)
شماره ثبت 40
✳️آیاراننده مقصر گواهینامه یا بیمه نداشته است؟
✳️آیاراننده مقصر از صحنه تصادف فرارکرده است؟
✳️آیا دردریافت و پرداخت دیه تصادفات مشکل دارید ؟
✳️آیا در دریافت دیه خود عجله دارید یا دیه معوق چند ساله‌ دارید؟
✳️ايا ميزان خسارات پرداختي كمتر از حق شماست؟
● پیگیری تضمینی پرونده های تصادفات در هر شهر یا استانی از ایران تخصص ماست
برای دریافت مشاوره تلفنی و پيگيري حقوقي كليك كنيد
قادری

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...