عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
96 بازدید
سوال شده قبل در قرارداد کار توسط (110 امتیاز)
سلام من در یک شرکت خصوصی از ۷ سال پیش مشغول کار هستم،از ابتدا یک قرارداد سه ماهه آزمایشی بعد یک قرارداد تا پایان همان سال از ما امضا گرفتند؛ دوباره یک قرارداد برای پارسال از ما امضا گرفتند ولی امسال برای همه سالهای گذشته از ما میخواهند قرارداد امضا کنیم آیا اگر امضا نکنیم به عنوان کارگر دایم محسوب می شویم؟آیا امضا کنیم به ضررمان نیست؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (25,580 امتیاز)
اگر سال گذشته قرارداد داشتید ، امسال در صورت عدم امضای قرارداد ، قرارداد شما به مدت قرارداد سال گذشته بصورت ضمنی تمدید خواهد شد. کارفرما می تواند در پایان سال قرارداد شما را تمدید نکند. اما اگر امسال هم بدون قرارداد به پایان برسد و سال بعد هم مدتی بدون قرارداد کار کنید ، می توانید ادعای دائمی بودن را مطرح کنید که البته این مورد هم بستگی به نظر هیئت های حل اختلاف اداره کار دارد.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...