درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,494 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
سلام

حدود 10 روز پیش در جاده یک کامیون در حال حرکت و از پشت با ماشین ما تصادف کرد. با توجه به اینکه خسارت مالی بود، بدون حضور افسر و کشیدن کروکی تنها بیمه نامه ها را جابجا کردیم و قرار بود فردای آن روز جهت پرداخت خسارت بنده به بیمه مراجعه کنیم. اما راننده کامیون با التماس و دروغ یک هفته از ما فرصت گرفت و الان چند روزی است که دیگر جواب تلفن را هم نمیدهد.

آیا میتوان با توجه به حاضر نشدن راننده مقصر پس از این 10 روز از شورای حل اختلاف تقاضای کروکی فرضی کرد و با داشتن بیمه نامه مقصر و بدون حضور وی  از بیمه خسارت گرفت؟

یا اگر بیمه پول را ندهد(چون بیش از 5 روز از تصادف گذشته) آیا میتوان درخواست توقیف خودروی مقصر را از شورای حل اختلاف گرفت؟

ما پس از مراجعه به شورای حل اختلاف دقیقا چه نوع شکایتی میتوانیم از راننده مقصر بکنیم و چه مراحلی برای وصول خسارتمان وجود دارد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (39,870 امتیاز)
با سلام

بله ميتونين به شوراي حل اختلاف مراجعه كنيد و تقاضاي كارشناسي و ترسيم كروكي فرضي كنيد و خب حضور شاهد در صحنه بهتون كمك ميكن و بعد از ترسيم كروكي ميتونين با شكايته مطروحه خسارات خود را بدون حضور راننده تا سقف تعهدات مالي بيمه  از بيمه گر ايشان دريافت كنيد و مابقي خسارات رو از خود شخص و بابت اون فرجه زمان ٥ روز باتوجه به مشكل پيش امده براي شما تاثيري در پرداخت خسارات بيمه گر ندارد و ملزم به پرداخت خسارات طبق راي شوراي حل اختلاف مي باشد البته توجه داشته باشين شما علاوه بر كروكي فرضي بايد درخواست كارشناس تامين دليل نيز كنيد تا ميزان خسارات وارده به شما مشخص گردد
-----------------
✳️آیا راننده مقصر گواهینامه یا بیمه نداشته است؟
✳️آیا راننده مقصر از صحنه تصادف فرار کرده است؟
✳️آیا در دریافت و پرداخت دیه تصادفات مشکل دارید ؟
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...