عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
128 بازدید
سوال شده قبل در پرداخت خسارت توسط (120 امتیاز)
سلام

حدود 10 روز پیش در جاده یک کامیون در حال حرکت و از پشت با ماشین ما تصادف کرد. با توجه به اینکه خسارت مالی بود، بدون حضور افسر و کشیدن کروکی تنها بیمه نامه ها را جابجا کردیم و قرار بود فردای آن روز جهت پرداخت خسارت بنده به بیمه مراجعه کنیم. اما راننده کامیون با التماس و دروغ یک هفته از ما فرصت گرفت و الان چند روزی است که دیگر جواب تلفن را هم نمیدهد.

آیا میتوان با توجه به حاضر نشدن راننده مقصر پس از این 10 روز از شورای حل اختلاف تقاضای کروکی فرضی کرد و با داشتن بیمه نامه مقصر و بدون حضور وی  از بیمه خسارت گرفت؟

یا اگر بیمه پول را ندهد(چون بیش از 5 روز از تصادف گذشته) آیا میتوان درخواست توقیف خودروی مقصر را از شورای حل اختلاف گرفت؟

ما پس از مراجعه به شورای حل اختلاف دقیقا چه نوع شکایتی میتوانیم از راننده مقصر بکنیم و چه مراحلی برای وصول خسارتمان وجود دارد؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (38,800 امتیاز)
با سلام

بله ميتونين به شوراي حل اختلاف مراجعه كنيد و تقاضاي كارشناسي و ترسيم كروكي فرضي كنيد و خب حضور شاهد در صحنه بهتون كمك ميكن و بعد از ترسيم كروكي ميتونين با شكايته مطروحه خسارات خود را بدون حضور راننده تا سقف تعهدات مالي بيمه  از بيمه گر ايشان دريافت كنيد و مابقي خسارات رو از خود شخص و بابت اون فرجه زمان ٥ روز باتوجه به مشكل پيش امده براي شما تاثيري در پرداخت خسارات بيمه گر ندارد و ملزم به پرداخت خسارات طبق راي شوراي حل اختلاف مي باشد البته توجه داشته باشين شما علاوه بر كروكي فرضي بايد درخواست كارشناس تامين دليل نيز كنيد تا ميزان خسارات وارده به شما مشخص گردد
-----------------
موسسه حقوقی مکریان یاسا گستر(طنین)
شماره ثبت 40
✳️آیاراننده مقصر گواهینامه یا بیمه نداشته است؟
✳️آیاراننده مقصر از صحنه تصادف فرارکرده است؟
✳️آیا دردریافت و پرداخت دیه تصادفات مشکل دارید ؟
✳️آیا در دریافت دیه خود عجله دارید یا دیه معوق چند ساله‌ دارید؟
✳️ايا ميزان خسارات پرداختي كمتر از حق شماست؟
● پیگیری تضمینی پرونده های تصادفات در هر شهر یا استانی از ایران تخصص ماست
برای دریافت مشاوره تلفنی و پيگيري حقوقي كليك كنيد
قادری

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...