عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
66 بازدید
سوال شده قبل در شرایط بیمه عمر توسط (110 امتیاز)
با سلام

می خواستم لطف کنید  توضیح بدید منظور از مخفف شدن بیمه نامه ی عمر و سرمایه گذاری بعد از گذشت 6 ماه و عدم واریز به موقع اقساط چه مفهومی هستش ؟

باتشکر
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (6,580 امتیاز)
سلام دوست عزیز

در بیمه های عمر اگر شما بیش از 6ماه از سررسید اقساطت بگذره بیمه مخفف میشه یعنی پوششها کم یا برداشته میشه چرا که شرکت بیمه از وضیعت شما بی خبره و باید برای ادامه فرم سلامت را تکمیل و به همراه فیش پرداخت اقساط معوق به شرکت بیمه تحویل دهید

با بیمه زندگی آینده خود و فرزندانمان را تضمین کنیم

مالک برومند کارشناس ارشد مالی و نماینده بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد کد 69738

برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (62,330 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

اگر شما بعد از گذشت 6 ماه،بهر دلیلی از پرداخت حق بیمه امتناع و یا فراموش کنین،شرکت بیمه با حذف کلیه پوششهای بیمه نامه (بجز فوت بهر علت)حق بیمه پوشش فوت بهر علت رو از اندوخته (صندوق پس اندازی بیمه نامه تون) برداشت و تا زمانی که این اندوخته در صندوق موجود باشه پوشش فوت بهرعلت رو به شما غرامت خواهد داد(کمترین و حداقل پوشش بیمه نامه).

در صورتیکه میزان این پس انداز به صفر برسه،بیمه نامه بصورت خودکار و اتوماتیک بازخرید شده و ابطال خواهد گردید.

در صورتیکه بخواهید بیمه نامه تان را از حالت مخفف خارج نمایید باید ابتدا درخواست بروز رسانی بیمه نامه تان را به شرکت بیمه ارایه نمایید تا در صورت موافقت،با پرداخت حق بیمه های معوقه و پر نمودن فرم گواهی پزشکی،دستور ادامه آن و خروج از حالت مخفف را برایتان بدهند.

با تجدید احترام

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...